O Firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Gietek  powstał w 1990 r.

Baza wykładowa mieści się w Piszu przy ul. Spacerowej 32.  Jest to firma działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz wpisów do przedsiębiorstw prowadzących szkoły jazdy. Posiadamy także wpisy do ewidencji przedsiębiorstw prowadzących szkolenia kierowców zawodowych, placówek prowadzących szkolenia na potrzeby biur pracy oraz  placówek niepublicznych.

Ośrodek jest członkiem Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Właścicieli Szkół Jazdy, które należy  do ogólnopolskiej Federacji Szkół Jazdy z siedzibą w Warszawie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie działania popularyzujące bezpieczeństwo ruchu drogowego. Sponsorujemy i pomagamy w organizacji turniejów motoryzacyjnych. Uczestniczymy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe instruktorów nauki jazdy. Współpracujemy z  innymi ośrodkami szkolenia kierowców.

Zatrudniamy tylko instruktorów z wykształceniem wyższym i z przygotowaniem pedagogicznym. Są to osoby mające doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jak też prowadzenia wszelkich pojazdów w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Mottem przewodnim naszego ośrodka jest hasło;

„ KURS TRWA MIESIĄC – JEŹDZISZ CAŁE ŻYCIE”